rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 3.892 (3.751)

Toplam Ziyaret: 15.089.586 (13.995.704)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
17 Eylül 2018
Sayı : 772
Bu kayıt toplam
454 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

LÜTFİ ELVAN SPOR TESİSİ AÇILDI

Erdemli Kayacı Mahallesinde kurulan ve Eski Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'ın ismi verilen 'Lütfi Elvan Spor Tesisi'nin açılışı, Vali Ali İhsan Su, Eski Kalkınma Bakanı ve Mersin Milletvekili Lütfi Elvan ile Mersin Milletvekilleri Hacı Özkan, Ali Cumhur Taşkın ve Baki Şimşek tarafından gerçekleştirildi.

Lütfi Elvan Spor tesisi açıldı
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Vali Ali İhsan Su, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın söylenmesinin ardından Kuran-ı Kerim Tilavetiyle başlayan programda yaptığı konuşmasına, açılışı yapılan tesisin hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak, Eski Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan'a açılışı yapılan tesis başta olmak üzere, ilimizdeki diğer tüm yatırım ve desteklerin ilimize kazandırılması ve yatırımların takibi noktasında verdiği desteklerden dolayı Mersinliler adına teşekkür etti.

Sözlerinin devamında, 15 Temmuz Şehitlerimizin anısına düzenlenen ve açılışın ardından final müsabakası oynanacak olan turnuvanın hayırlı olmasını dileyen Vali Su, ilimizde her alanda çok sayıda yatırım ve hizmetin Devletimiz ve Hükümetimiz tarafından tüm hızıyla sürdürüldüğünün üzerinde durarak devam ettirdiği konuşmasını, gerek Kalkınma Bakanlığı döneminde ve gerekse günümüzde ilimize verdiği destek ve katkılarından dolayı Sayın Lütfi Elvan'a Mersinliler adına bir kez daha teşekkür ederek noktaladı.

Eski Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ise XVII. Akdeniz Olimpiyatları öncesinde ilimize çok sayıda olimpik tesisin kazandırıldığını anımsatarak başladığı konuşmasında, açılışı yapılan tesisin yanı sıra 15 mahalleye daha spor tesisi kazandırıldığını belirterek, diğer mahallelerimize de bu tesisleri kazandırmaya devam edeceklerini kaydetti.

Ülkemizin içinden geçtiği ekonomik sürece yönelik değerlendirmelerde bulunarak konuşmasına devam eden Eski Kalkınma Bakanı Elvan, bir takım manipülasyonlarla devletimize diz çöktürebileceklerini düşünenlerin amaçlarına ulaşamayacaklarını belirterek "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlılığı hükümetimizin dirayeti ve milletimizin gücüyle bu oyunların da üstesinden gelmeyi başaracağız" şeklinde konuştu.

Türkiye'nin ucuz tehditlerle yıldırılamayacağını tüm dünyanın gördüğünü bundan sonra da görmeye devam edeceğini aktaran Eski Kalkınma Bakanı Elvan "Söz konusu vatan olduğunda Türk Milletinin nasıl kenetlendiğini cümle alem görmüştür.

Bizler; milletiyle, devletiyle, hükümetiyle dimdik ayaktayız. Bize diz çöktürmeye kimsenin gücü yetmeyecektir" dedi. Konuşmasının sonunda 15 Temmuz Şehitlerimizin anısına düzenlenen turnuvaya katılan takımları bir bir tebrik ederek, açılışı gerçekleştirilen tesisin ve oynanacak final maçının hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Protokol üyeleri tarafından temsili kurdelenin kesilerek 'Lütfi Elvan Spor Tesisi'nin resmi açılışının gerçekleştirilmesinin ardından program, Ayaş ve Esenpınar takımları arasında oynanacak final maçının başlama vuruşunun yapılmasıyla sona erdi.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Ersin Gökgün: 'Gerçek değişim bu gruptur'

_assets/fotograflar

Tatbikat nefes kesti

_assets/fotograflar

30 akülü araç dağıtıldı

_assets/fotograflar

Kızıltan, 'Sanayimizin dolara ihtiyacı var'

_assets/fotograflar

Engellilerin askerlik sevinci

_assets/fotograflar

Köy Enstitüleri, Mutlu Yaşam Köyleri olarak geri dönüyor

_assets/fotograflar

TCDD'den ilaçlama uyarısı

_assets/fotograflar

Burs konserine büyük ilgi

_assets/fotograflar

Sahilleri çocuklar temizledi

_assets/fotograflar

Gültak, miniklerin heyecanına ortak oldu

close Lütfi Elvan Spor tesisi açıldı
Lütfi Elvan Spor tesisi açıldı
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: