rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 2.266 (2.105)

Toplam Ziyaret: 15.526.994 (14.385.355)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
12 Kasım 2018
Sayı : 780
Bu kayıt toplam
879 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

ABDULLAH ÖZYİĞİT; "DAYANIŞMAYI YENİŞEHİR'DE SERGİLEYECEĞİZ"

Siyasi hayatında başarılı bir İl Başkanlığı dönemi geçiren CHP eski İl Başkanı Ecz.Abdullah Özyiğit, Yenişehir'e insan odaklı projeler kazandırmak ve çözüm odaklı projeleri ile farkındalık yaratmak için aday adayı oldu.

Abdullah Özyiğit;
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

"Topluma ve geleceğimiz olan çocuklara borcumuz var, bu borcu ödemek için aday oldum" diyen Özyiğit, bugüne kadar Yenişehir'e yapılan hizmetlerin üzerine daha iyilerini koymak için aday olduğunu söyledi.

Yenişehir'de en önemli yatırımı çocuklara ve gençlere yapacaklarının altını çizen Özyiğit, şunları söyledi: "Çocukları eğitme konusunda, anne babalardan başlayarak bir eğitim seferberliğini Yenişehir'de başlatmak istiyoruz.

Alt yapısı kurulan kültür-sanat ve spor alanlarının daha aktif olarak kullanılmasını sağlayacağız. Kültür sanat yerlerinin sadece toplantılar ve konserler için kullanılmasına da karşıyım. Bunu her ortamda izleyebilirsiniz. Biz, gençlerimizi ve çocuklarımızı eğiterek, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutacak imkanları sağlayacağız.

Dayanışmanın en güzel örneğini sergileyeceğiz

Yenişehir'de, özellikle ilk kurulan mahallelerde kentsel dönüşümü sağlayacağız. Boyası eskimiş, solmuş binaları kampanya halinde dönüştürerek, vatandaşın cebine fazla dokunmadan toplu boya alımını sağlamak istiyoruz.

Kentin temizliği adına en güzel balkon yarışması gibi, kendimizin güzel görünmesi için çalışmalar yapacağız. Belediye olanaklarını da bu proje kapsamında seferber edeceğiz. Caddelerin ve sokakların temizliğine önem vereceğiz.

Tüm projelerimiz için STK'larla sürekli iletişim halinde olacağız. Ranta dayalı bir yönetim anlayışı değil, Yenişehir'de yaşayan insanların mutlu, huzurlu, birbirini seven ve sayan, dayanışmanın en güzel örneğini sergileyen bir toplum olarak yaşamayı, öncelik olarak alacağız."

Abdullah Özyiğit Kimdir?

1966 Trabzon'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon/Sürmene'de tamamladı. 1988 yılında Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun oldu. 1991 yılında Mersin'de Özgün Eczanesi'ni açarak, serbest eczacılık hayatına başladı.

1995-1997 yıllarında 25.Bölge Mersin Eczacı Odası Genel Sekreterliği görevini yürüttü. 1999 yılında İçel Ecza Kooperatifi yönetim kurulunda görev aldı. 2003 yılından 2008 yılına kadar Güney Ecza Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanlık görevini sürdürdü. Aynı zamanda 2003 yılında, Türk Eczacılar Birliği 2.Başkanlığı da yaptı. 2005 yılında Türk Ecza Kooperatifleri Konfederasyon Genel Başkanlığı yaptı.

Mersin Karadenizliler Derneği Başkanlığı görevinde de bulunan Özyiğit, 2014-2018 CHP Mersin İl Başkanlığı görevini yürüttü.



Son Haberler:
_assets/fotograflar

Kadınlar Kooperatifle güçleniyor

_assets/fotograflar

Hiroşima unutulmadı!

_assets/fotograflar

Akkuyu'da orman katliamı ortaya çıktı

_assets/fotograflar

Göksu Deltası'na dikkat çektiler

_assets/fotograflar

Mersin için bir araya geldiler

_assets/fotograflar

Vali Su, MTOSB'de incelemelerde bulundu

_assets/fotograflar

Çocuklar ormandan oyuncak topladı

_assets/fotograflar

4 mahalleye portatif yüzme havuzu

_assets/fotograflar

Pekmez'den kurban uyarısı

_assets/fotograflar

Kiraz Göz Hastası Gofret, sağlığına kavuştu

close Abdullah Özyiğit; "Dayanışmayı Yenişehir'de sergileyeceğiz"
Abdullah Özyiğit; "Dayanışmayı Yenişehir'de sergileyeceğiz"
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: