rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 4.655 (4.390)

Toplam Ziyaret: 15.252.426 (14.148.112)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
26 Kasım 2018
Sayı : 782
Bu kayıt toplam
608 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

BİSİKLET VE YÜRÜYÜŞ YOLU YENİLENİYOR

Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk; Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yenileme çalışmalarının aralıksız devam ettiği "Müftü Deresi Bisiklet ve Yürüyüş Yolu'nda incelemelerde bulundu.

Bisiklet ve yürüyüş yolu yenileniyor
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Çalışmalar hakkında ekiplerden teknik bilgiler alan Başkan Pamuk, park ve yürüyüş yolunda yapılacak yenileme ve düzenleme çalışmalarının büyük bir titizlik ve hassasiyetle sürdürülmesi yönünde talimat verdi.

Vatandaşlar istedi

Parkın içine yeni banklar ve spor aletleri konulacağını; parkın içinde bulunan basketbol sahasının, park yolunun, kaldırım, bordür, aydınlatma ve çevre düzenlemesinin yeni baştan yapılacağının altını çizen Başkan Pamuk, sohbet ettiği vatandaşların talebi üzerine, parka spor aletleri yerleştirilmesi yönünde de ekiplere talimat verdi.

"En uğrak yerlerden biri olacak"

Başkan Pamuk; "Her gün yüzlerce insanımızın gezmek veya dinlenmek amacıyla kullandığı parkımızı hak ettiği şekilde çiçeklendirip yeşillendireceğiz. Parkımız rengârenk ve zengin bir görünüme kavuşacak.

Buradaki çalışmalarımız bittiğinde, vatandaşlarımızın en uğrak yerlerinden biri olan çok güzel bir yeşil alan ortaya çıkacak. Çalışmalarımız bittiğinde, bisiklet sürmeyi seven çocuklarımızın burayı çok seveceklerine inanıyorum" dedi.

Başkan Pamuk'a teşekkür

Başkan Pamuk; Yürüyüş Yolu'ndaki incelemeleri sırasında karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip hal-hatırlarını sordu, taleplerini dinledi. Gezmek, dinlenmek veya spor yapmak amacıyla uğradıkları parkın yeni ve zengin bir görünüme kavuşacak olmasından dolayı mutlu olduklarını dile getiren mahalle sakini vatandaşlar da yenileme çalışmalarından dolayı Başkan Pamuk ve ekiplere teşekkür etti.

"Park ve yeşil alanlarını yeniliyoruz"

Çalışmalar hakkında bir açıklama yapan Akdeniz Belediye Başkanı Muhittin Pamuk; "Kent merkezinde bulunan Ümit Yaşar Oğuzcan Parkımız başta olmak üzere, bugün itibariyle Akdeniz'de bulunan 25 parkımızda yenileme ve düzenleme çalışmalarımıza başladık. Amacımız daha yeşil bir Akdeniz'e kavuşmak.

Bu kapsamda; Müftü Deresi kenarında, Hamidiye ve Turgut Reis mahallerimizi kapsayan bisiklet ve yürüyüş yolumuzda yapılan yenileme çalışmaları için incelemelerde bulunduk.

Vatandaşlarımızın, sabah sporlarını veya akşam gezilerini yaparken daha yeşil, daha temiz ve nezih bir ortamda bu faaliyetlerini yapabilmelerini sağlamak amacıyla bu düzenlemeleri yapıyoruz. Akdeniz'de bulunan bütün park ve yeşil alanlarımızda yenileme çalışmalarımız kesintisiz bir şekilde sürecek" diye konuştu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Tarımın geleceği emin ellerde

_assets/fotograflar

Mezuniyete yaptıkları uçakla geldiler

_assets/fotograflar

Fiyatlar 10 yılda yüzde 374 arttı

_assets/fotograflar

Sarı'dan sürücülere çocuk ve seyahat uyarısı...

_assets/fotograflar

Mersin'de 'hava taksi' dönemi

_assets/fotograflar

Sümerolog Çığ, 106'ncı yaşını kutladı

_assets/fotograflar

Hal, Tarım Sergisi'ne ev sahipliği yaptı

_assets/fotograflar

Ücretsiz aktarmalar hayatı kolaylaştırıyor

_assets/fotograflar

Evde sağlık hizmetleri tanıtıldı

_assets/fotograflar

MTSO ile ŞUTSO kardeş oda oldu

close Bisiklet ve yürüyüş yolu yenileniyor
Bisiklet ve yürüyüş yolu yenileniyor
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: