rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 3.929 (3.788)

Toplam Ziyaret: 15.089.623 (13.995.741)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
03 Aralık 2018
Sayı : 783
Bu kayıt toplam
450 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

ÖZKAN, "DURUŞUM VE DOĞRULARIM DEĞİŞMEYECEK"

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Büyükşehir A.Adayı A.Galip Özkan basınla ve partililerle buluştu. Özkan, buluşmada neden aday olduğunu ve projelerini anlattı.

Özkan,
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Ali Galip Özkan yaptığı konuşmada sözlerine aday belirleme sürecinde, adayın nasıl saptanacağı yöntemleriyle ilgili partimizin alacağı her türlü karara sonsuz saygı duyacağını ifade ederek başladı.

Özkan, "Beni Ali Galip Özkan olarak, yıllardır tanıdığınız ve aşina olduğunuz duruşumun ve doğrularımın değişmeyeceğini özellikle belirtmek isterim" diye konuştu.

Aday olarak bir başka partilinin işaret edilmesi halinde dahi, aynı duruş ve doğrularının devam edeceğinin altını çizen Özkan, şunları söyledi:

"Örgüt eğitimini almış bir aday adayı olarak, örgüt içinde yetişmiş bir aday adayı olarak, her koşulda ve her durumda, başta yerel il ve ilçe olmak üzere, devamında genel merkezimin emrinde olacağımın sözünü içtenlikle ve ısrarla belirtmek istiyorum.

Mersin'in sorunları ve bunların çözümleriyel ilgili olarak; gerek bu kentte doğup büyüyen ve bu kentte yaşayan biri olarak, gerekse 35 yıldır CHP saflarında aktif siyasetin içinde biri olarak ve gerekse yurt içi ve yurt dışı aldığım eğitimlerle Mersin'in hak ettiği değerlere kavuşmasını düşünen biriyim. Ve bu mantık çerçevesinde Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday adayı oldum.

Bilgi ve birimlerime inanarak, adaylığımın açıklanması halinde bu işin üstesinden geleceğime yürekten inanıyorum. Bu bağlamda da projelerim ve uzman kadromla, Mersin'in ve Mersin'de yaşayanların özlemlerini karşılayacağıma olan güvenim tam."

Aday olması halinde gerçekleştireceği projelerine de değinen Özkan, "Bu şehrin en başta ulaşım sorununu mutlaka çözeceğim. Halk arasında sıkça kullandığımız 'El elden üstündür' deyimine inanırım. Sorar, soruşturur, araştırırım. Mesela hiç komplekse kapılmadan Eskişehir, Kayseri, İzmir bu sorunu nasıl çözmüş öğrenirim.

Bu belediyelerin başardıklarını Mersin'e uyarlayarak, bu sorunu mutlaka çözmek, inşallah aday olmamız ve kazanmamız durumunda boynumuzun borcu olsun.

Sosyal belediyeciliği Mersin'e uygun koşullarda yaygınlaştıracağım. Mesela Mersin limonunu marka yapmakta kararlıyım. Sözde değil, özde mantığından yola çıkarak, yerel basının sorunlarının çözümünde de her koşulda yanlarında olacağımın sözünü veririm" diye konuştu.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Ersin Gökgün: 'Gerçek değişim bu gruptur'

_assets/fotograflar

Tatbikat nefes kesti

_assets/fotograflar

30 akülü araç dağıtıldı

_assets/fotograflar

Kızıltan, 'Sanayimizin dolara ihtiyacı var'

_assets/fotograflar

Engellilerin askerlik sevinci

_assets/fotograflar

Köy Enstitüleri, Mutlu Yaşam Köyleri olarak geri dönüyor

_assets/fotograflar

TCDD'den ilaçlama uyarısı

_assets/fotograflar

Burs konserine büyük ilgi

_assets/fotograflar

Sahilleri çocuklar temizledi

_assets/fotograflar

Gültak, miniklerin heyecanına ortak oldu

close Özkan, "Duruşum ve doğrularım değişmeyecek"
Özkan, "Duruşum ve doğrularım değişmeyecek"
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
mersintercuman@gmail.com
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: