rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 3.929 (3.692)

Toplam Ziyaret: 20.019.503 (18.170.002)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
01 Mart 2021
Sayı : 884
Bu kayıt toplam
385 kez okundu.
fb sharer tt sharer g+ sharer

BAYAR, "SİYASETİN KADERİNİ DEĞİŞTİRECEĞİZ"

Doğru Parti Mersin İl Başkanı Muhsin Bayar, Atatürk'ün gösterdiği muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkma hedefi olan Doğru Parti'nin, ağırlıklı olarak gençlerden ve kadınlardan oluşan teşkilat yapısı ile Türkiye'nin özlediği temiz ve yapıcı siyaseti ile halkın oylarına talip olacağını söyledi.

Bayar,
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Siyaseti kısır döngülerden, gündem mühendisliğinden kurtarıp çalışan, üreten yepyeni bir anlayış ile yeniden yapılandırmak için harekete geçtiklerini aktaran Bayar, "Biz Türkiye'de siyasi partilerin kaderini değiştirmek için yola çıktık. Tabandan tavana yapılanmayı bu yüzden esas alıyoruz. Bizde delege sistemi olmayacak. Genel Başkanımız Sayın Rıfat Serdaroğlu bu konuya büyük önem veriyor. Tüm üyelerimiz, başkan seçilirken oyunu kullanacak. Üyelerimizin kararıyla başkan seçilecek. Biz siyaseti yeniden yapılandıracağız" diye konuştu.

Üretimle sorunlar çözülür

Türkiye'nin yaşadığı ekonomik sorunlara da değinen Bayar, "Üretimle, tarımla bu işler çözülecek. İnsanların önü açılmalı. O zaman üreterek, kazanarak birçok problem çözülebilir. Özellikle çiftçilerde ve tarımda büyük bir sıkıntı var. Halkın gücünün üstüne hiçbir güç yoktur. Şu an Türk milleti, ekonomik olarak açlık sınırının altında. Bunu sadece biz değil, istatistikler de söylüyor. Bu iktidarın sonu, ekonomik ve siyasi olarak gelmiştir. Siyasi partiler, halkın ihtiyacından doğar. Geçmişten bugüne böyle olmuştur. Doğru Parti'de, halkın ihtiyacından doğan bir partidir" dedi.

Gençler ve Kadınlarımız gelecekten umutsuz

Doğru Parti olarak gençlere ve kadınlara büyük önem ve değer verdiklerini sözlerine ekleyen Muhsin Bayar, şunları söyledi:

"Genç neslimiz gelecek kaygısı ile önünü göremiyor. Ne hayalleri ne de umutları var. Bu korkunç bir şey. Bu ülkenin geleceği gençlerimizin farkındayız. Doğru Parti olarak da onların her daim yanındayız. Gençlerimizden de kendilerini geriye çekmeden, atılgan yapıları ile ülkenin geleceğinde söz sahibi olmalarını ve ellerini taşın altına koymalarını bekliyoruz.

Genel Başkanımız, kadınlarımıza verdiği değeri üç büyük İl Başkanını kadınlarımıza vererek göstermiştir. Ankara, İstanbul ve İzmir İl Başkanlarımız, çok değerli hanımefendilere emanet. Gece gündüz demeden, var güçleriyle çalışıyorlar. Öte yandan kadınlarımızın da sorunlarının farkındayız. Gerek ekonomik, gerekse şiddete maruz kalmalarını asla kabul etmiyor, her daim yanlarında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. Kadınlarımızın toplumda hak ettiği değeri görmesi, huzurlu ve kendilerini güven içinde hissedip yaşayacakları bir ortam yaratmanın çabası içinde olacağız."Son Haberler:
_assets/fotograflar

İlksen Sorguç Dinçer, "Bu kaçıncı komisyon!"

_assets/fotograflar

Akıllı Sistem hayata geçti

_assets/fotograflar

Türkiye'nin en ucuz pidesi Mersin'de

_assets/fotograflar

Kızıltan, 'Mersin, elbisesine sığmıyor'

_assets/fotograflar

Bayar, '2021 turizm sezonu tehlike altında"

_assets/fotograflar

Özdemir, "Orman varlığımızı değerlendiremiyoruz"

_assets/fotograflar

Araç Muayene İstasyonu hizmete girdi

_assets/fotograflar

Kantaron fideleri toprakla buluşuyor

_assets/fotograflar

Sofralar Büyükşehir'le bereketleniyor

_assets/fotograflar

Elvanlı'da üreticilere kazanç yolu açıldı

close Bayar, "Siyasetin kaderini değiştireceğiz"
Bayar, "Siyasetin kaderini değiştireceğiz"
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
GSM
 : 
+90(506) 443 37 30 , +90(532) 747 71 73
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: