rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 5.757 (5.381)

Toplam Ziyaret: 22.066.508 (20.135.803)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
18 Ekim 2021
Sayı : 914
Bu kayıt toplam
426 kez okundu.
fb sharer

GÖREV, MERSİN'İ KALKINDIRMAK

Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin'i karış karış gezerek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Mut ve Silifke ilçelerinde yoğun bir program gerçekleştiren Başkan Seçer, esnaf, vatandaş, muhtar ve sivil toplum kuruluşlarıyla buluşup sorun ve taleplerini dinledi. Mersin'in dört bir yanına eşit ve adil bir şekilde hizmet götürdüklerini vurgulayan Başkan Seçer, "Bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var" dedi.

Görev, Mersin'i kalkındırmak
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

Başkan Seçer, Taşhan'da coşkuyla karşılandı

CHP Mut İlçe Başkanlığı'nda başlayan programın devamında Başkan Seçer, semt pazarını ve Taşhan Üretici Kadın Pazarı'nı gezerek, esnafa "hayırlı işler" dileğinde bulundu. Pazar esnafının taleplerini dinleyen Başkan Seçer, Taşhan Üretici Kadın Pazarı'nda alkışlarla karşılandı.

11 mahalle muhtarı ve mahallelilerle bir araya geldi

Mut programı kapsamında Başkan Seçer, 11 mahalle muhtarı ve mahallelilerle buluştu. Dereköy Mahallesi'nde gerçekleşen programda Başkan Seçer, tek tek muhtar ve vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan Seçer, toplantıda üretimi artırmak adına tüm mahallelerde eşitlik gözetilerek sunulan tarım ve hayvancılık desteklerine ilişkin bilgiler paylaştı.

Ayrıca eğitim ve öğretime önem verdiklerini söyleyen Başkan Seçer, eğitimin en büyük servet olduğu ifadesini kullandı.

"Bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var"

CHP Mut İlçe Başkanlığı ziyaretinde vatandaşlarla sohbet eden Başkan Seçer, Mut'un tarımsal üretim potansiyeli açısından özel bir ilçe olduğunu söyledi. Tüm ilçelere olduğu gibi Mut'ta da eşit hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüreceklerini dile getiren Başkan Seçer, seçilmiş bir Belediye Başkanı olduğu vurgusuyla yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Benim hesap vereceğim merci buradaki vatandaşlar. Sizlerin bize verdiği bu destek, bu güven, bizlerin omzunda çok ağır bir yük. Peki, bu ağırlığı hissediyor musunuz? Vallahi ben Belediye Başkanı olarak o ağırlığı görüyorum ama taşımakta hiç zorlanmıyorum. Neden? Bu vatana hizmet etme, bu millete hizmet etme aşkımız ve şevkimiz var."

Cumhuriyetin kuruluş ilke ve prensipleri ile çalışmaya devam edeceklerini söyleyen Seçer, "Bizim görevimiz Mersin'i kalkındırmak" dedi. Talepleri yerine getirme gayreti içerisinde olduklarını vurgulayan Başkan Seçer, mevcut imkanları en akılcı şekilde hizmette eşitlik anlayışıyla kullandıklarını belirtti.

"Mersin çok canlı bir kent"

İlçe ziyareti programı sonrasında da Başkan Seçer, gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Mersin'in tarım, turizm, ticaret gibi birçok imkana sahip olduğunu belirten Başkan Seçer, "Mersin çok canlı, enerjisi çok yüksek, çok üretken ve bereketli bir kent. Sürekli bir hareket var" ifadelerini kullandı.

"Bizler çalışacağız, üreteceğiz"

"Bizler çalışacağız. Bizler üreteceğiz. Bizler memlekete katkı için gecemizi gündüzümüze katacağız ki gelecek kuşaklara değerli bir emanet bırakalım" sözleriyle değerlendirmelerini sürdüren Başkan Seçer, vatandaşlara da "Bizi desteklesinler. Bizimle beraber olsunlar. Çalışmalarımızdan, niyetimizden şüpheleri olmasın" cümleleriyle seslendi.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Muhsin Bayar,"Umudumuz bitmedi"

_assets/fotograflar

Muhsin Bayar,"Umudumuz bitmedi"

_assets/fotograflar

Bu parkta Çocuk Hakkı var

_assets/fotograflar

MTSO İş Sağlığı konferansı düzenledi

_assets/fotograflar

Gültak, Kazanlı'yı ziyaret ett

_assets/fotograflar

'Kent vandallarından bıktık'

_assets/fotograflar

Akdeniz'den Çocuk Hakları etkinliği

_assets/fotograflar

Yol arkadaşı 'What To Mersin'

_assets/fotograflar

CNR Kitap Fuarı kapılarını açtı

_assets/fotograflar

Başkan Özyiğit, esnafı ziyaret etti

close Görev, Mersin'i kalkındırmak
Görev, Mersin'i kalkındırmak
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: