rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

Bugün Günlük Ziyaret: 8.864 (8.369)

Toplam Ziyaret: 23.589.935 (21.596.430)

Yeni tasarımımızla sizlere daha rahat kullanım sunuyoruz. Görüş ve düşüncelerinizi bekleriz.
Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
27 Aralık 2021
Sayı : 922
Bu kayıt toplam
424 kez okundu.
fb sharer

ŞENLİĞİN GELİRİ KANSER HASTASI ÇOCUKLARA

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin Akdeniz Lions Kulübü tarafından kanser hastası çocuklara destek vermek amacıyla düzenlenen '6. Yılbaşı Alışveriş Şenliği'ne katıldı. Alışverişlerin bereketli olmasını dileyen Başkan Seçer, "2021, bizim için sevgi ve iyileşme yılıydı. Umut ediyorum 2022 umut yılı olur. Hepimiz daha aydınlık yarınlara evriliriz" dedi.

Şenliğin geliri Kanser hastası çocuklara
1 / 1 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

"Kadınların elinin değdiği yer temiz ve güzel oluyor"

Divan Otel'de düzenlenen '6. Yılbaşı Alışveriş Şenliği'ne Başkan Seçer'in yanı sıra Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mersin Akdeniz Lions Kulübü 2021-2022 Dönem Başkanı Esen İstifanoğlu ve çok sayıda stant sahibi kadın katıldı. Başkan Seçer, Başkan Tarhan ve Akdeniz Lions Kulübü 2021-2022 Dönem Başkanı İstifanoğlu ile birlikte şenliğin açılış kurdelesini kesti. Başkan Seçer, alışverişlerin bereketli olmasını dileyerek, "İnşallah güzel alışverişler olsun. Önemli, değerli bir faaliyet. Genelde kadınların gönüllü olarak çalıştığı bir kulüp Akdeniz Lions Kulübü. Bu ayrıntı önemli. Her zaman şunu söylüyoruz; erkekler bana kızıyor ama kadınların elinin değdiği yer başka oluyor, bereketli oluyor, temiz oluyor, nezih oluyor, güzel oluyor. Hayat daha keyifli oluyor" dedi.

"Umut ediyorum 2022 umut yılı olur"

Kanser hastası çocuklar için muazzam bir çalışma ve etkinlik olduğundan söz eden Başkan Seçer, şöyle devam etti:

"Toplumda ihtiyaç sahibi ya da farklı nedenlerden dezavantajlı duruma düşmüş bireyleri sorumluluk duygusuyla sahiplenmek, onların yanında durmak, onları kucaklamak, onların acısını, zorluğunu paylaşmak, Allah katında da insanlık katında da her şeyden önce baş başa kaldığımız zaman hesap verdiğimiz vicdan açısından da muazzam bir şey.

Çok önemli, değerli bir çalışma. Sayın Başkanımızın nezdinde Lions Kulübü'ne katkı sunan tüm arkadaşlarımızı kutluyorum. Bugün burada ürünlerini satan arkadaşlarımıza da bereketli olsun.

Alışveriş edenlerin de güzel ürünler almalarını, yeni yılda dostlarını, arkadaşlarını sevindirmelerini istiyoruz. Şimdiden yeni yılınızı kutluyorum. 2021 yılı bizim için sevgi ve iyileşme yılıydı. Çünkü pandemiyle boğuşuyoruz. Hala devam ediyor. Üstüne üstlük bir de ekonomik krizle boğuşuyoruz. Umut ediyorum 2022 umut yılı olur. Hepimiz daha aydınlık yarınlara evriliriz."

"Bütün gelirimiz kanser hastası çocuklarımıza gidecek"

Mersin Akdeniz Lions Kulübü 2021-2022 Dönem Başkanı Esen İstifanoğlu ise "Bu sene 6'ncısını düzenlediğimiz Mersin Akdeniz Lions Kulübü'nün Alışveriş Şenliği'nde bütün gelirimiz Mersin Üniversitesi'nde yatmakta olan kanser hastası çocuklarımıza gidecektir. Burada aynı zamanda çocuklarımızın kendi istekleri doğrultusunda dilek ve temennileri olan hediyeler alınmıştır" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Başkan Seçer ve protokol üyeleri tarafından stantlar gezildi. Başkan Seçer ve Başkan Tarhan, şenliğe katılan davetliler arasında hediye çekilişi de yaptı.Son Haberler:
_assets/fotograflar

'Akdeniz'in çehresi değişiyor'

_assets/fotograflar

'Çay Mahallesi projesi örnek olacak'

_assets/fotograflar

Vali Pehlivan Mersinlilerle buluştu

_assets/fotograflar

Başkan Yılmaz, Bakan'ı ağırladı

_assets/fotograflar

'Teksin Genç' modülü devrede

_assets/fotograflar

Deniz taşımacılığı zirvesi yapıldı

_assets/fotograflar

Hazır giyimin devleri ödüllendirildi

_assets/fotograflar

Sadir Durmaz'dan Başkan Yılmaz'a ziyaret

_assets/fotograflar

Kursiyerler sertifikalarını aldı

_assets/fotograflar

Pandemi sonrası ilk sergi

close Şenliğin geliri Kanser hastası çocuklara
Şenliğin geliri Kanser hastası çocuklara
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: