rss

Tarayınızda RSS Okuyucu yüklü ise,
Site haber akışımıza üye olabilirsiniz.

02 Şubat 2023

Bugün Günlük Ziyaret: 1.505 (1.394)

Toplam Ziyaret: 25.683.907 (23.607.110)

Mersin Tercüman Gazetesi sizlerle büyümeye devam ediyor. İlginize teşekkür ederiz…
26 Ağustos 2022
Sayı : 956
Bu kayıt toplam
597 kez okundu.
fb sharer

ÜLKÜ OCAKLARINDAN İKİNCİ ETAP YAZ KAMPI

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Mersin İl Başkanlığı, 8-18 yaş grubuna yönelik 'Nice Erenler Yetişsin, İyi ki Varsın Eren" sloganı ile "Şehit Eren Bülbül Yaz Kampı'na" hazırlanıyor.

Ülkü Ocaklarından İkinci Etap Yaz Kampı Ülkü Ocaklarından İkinci Etap Yaz Kampı
1 / 2 )  Görselleri büyük görmek için tıklayınız.

2021-2022 eğitim ve öğretim döneminin kapanması ile birlikte "Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın" adına yapılan yaz kampının ikinci etabı "Şehit Eren Bülbül" adına düzenlenecek.

Temel Dini Bilgiler semineri ve Şehitlik ziyareti ile başlayacak kampta; ilk ve acil yardım eğitimi, yüzme, mangala, satranç, masa tenisi, Ocaktabul, e-spor, marş öğrenme, Kesişme: İyi ki Varsın Eren filminin gösterimi, ok atma ve piknik gibi aktiviteler yer alacak. Kamp, sertifika töreni ile son bulacak.

29 Ağustos- 04 Eylül tarihleri arasında 1 hafta sürecek ikinci etap yaz kampına 8-18 yaş grubundaki tüm Mersinlileri davet eden Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Mersin İl Başkanı Yavuz Akgül: "Okullarımızın kapanması ile birlikte ilkini düzenlediğimiz yaz kampımıza ilgi oldukça fazlaydı. Velilerimizin ve çocuklarımızın talebi üzerine ikinci etap yaz kampımızı düzenliyoruz. Yeni eğitim ve öğretim yılının hemen öncesinde başlatacağımız kampımızla öğrencilerimizin motivasyonlarını arttırmayı, özgüvenlerini yükseltmeyi, milli ve manevi duygularını pekiştirmeyi, sosyal ilişkilerini güçlendirmeyi hedefliyoruz" dedi.

BAŞKAN AKGÜL: "YAPACAK ÇOK İŞİMİZ, HAYATA GEÇİRİLECEK ÇOK PROJEMİZ VAR"

Ülkü Ocakları olarak eğitime büyük önem verdiklerini kaydeden Başkan Akgül: "Bir Millet için en önemli konu eğitimdir. Biz de Eğitim ve Kültür Vakfı olarak gençlerimizin eğitimine büyük önem veriyoruz. Gençlerimizi ve çocuklarımızı eğitirken vatanına, bayrağına, diline, dinine bağlı, örf, adet ve geleneklerine sahip çıkan, küçüklerine sevgi, büyüklerine saygı gösteren bir nesil yetiştirmek istiyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana da Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Bey'in izinde, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sayın Ahmet Yiğit Yıldırım Bey'in emrinde eğitim ile ilgili çalışmalarımızı ağırlık vererek yoğunlaştırdık. Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanlığı olarak daha yapacak çok işimiz, hayata geçirilecek çok projemiz var. Siz değerli hemşehrilerimizi de Ülkü Ocaklarımıza bekliyoruz. Evlatlarınız emin ellerde" şeklinde konuştu.

BAŞKAN AKGÜL: "GELECEK SİZSİNİZ, SİZ GELECEKSİNİZ!"

Gençlere de çağrıda bulunarak vatanına ve milletine bağlı bireyler olmaları gerektiğini vurgulayan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Mersin İl Başkanı Yavuz Akgül: "Çok kıymetli evlatlarımızdan beklentimiz vatanına ve milletine hayırlı birer birey olmaları. Bu konuda Ülkü Ocakları olarak üzerimize düşeni yapacağımızın bilinmesini istiyoruz. Unutmayın; gelecek sizsiniz, siz geleceksiniz" dedi.

Başkan Akgül, çocuklarını kampa göndermek isteyen velilerin 0552 274 05 80 ve 0541 460 86 18 numaralı telefonlardan veya Ülkü Ocakları Mersin İl Başkanlığı'ndan detaylı bilgi alabileceklerini de sözlerine ekledi.Son Haberler:
_assets/fotograflar

Seçer, "Sözümüzü yerine getirdik"

_assets/fotograflar

Bilim Merkezi yakında hizmette

_assets/fotograflar

Elvan'dan OSB'ye ziyaret

_assets/fotograflar

Toroslar'dan kan bağışına destek

_assets/fotograflar

Mersin tertemiz

_assets/fotograflar

İkinci etap yenileme çalışmaları sürüyor

_assets/fotograflar

'Evimiz Atölye' projesi büyüyor

_assets/fotograflar

Güneş Mahallesi'nin çilesi bitiyor

_assets/fotograflar

Kitaplar paylaşıldı, çocukların yüzü güldü

_assets/fotograflar

Kulüp üyeleri döner partisinde buluştu

close Ülkü Ocaklarından İkinci Etap Yaz Kampı
Ülkü Ocaklarından İkinci Etap Yaz Kampı
Ülkü Ocaklarından İkinci Etap Yaz Kampı
Ülkü Ocaklarından İkinci Etap Yaz Kampı
  • 1
  • 2
Mersin Tercüman.   Haftalık Yerel Siyasi Gazete.   Web Sitemiz'de bulunan hiçbir malzeme yeniden yayınlanmak amacı ile kullanılamaz. Copyright© Mersin Tercüman 2005, tüm hakları saklıdır.   mersin@mersintercuman.com
BİZE ULAŞIN
E-posta
 : 
Telefon
 : 
+90(506) 443 37 30
Adres
 : 
Kiremithane Mahallesi, İstiklal Caddesi, Atlas Apt. No:87 Kat:1 No:4 Akdeniz / Mersin
(Özgür Çocuk Parkı yanı - Atlıhan Oteli karşısı)
 
 
ARŞİV
Sayfa başı kayıt adedi: